Воскресенье, 19.11.2017, 18:52
Приветствую Вас Гость | RSS

МОУ "Школа №139 г. Донецка"

Форма входа
Администрация
Директор школы: Лашкевич Инна Николаевна
Документы
Адрес и контакты
ДНР город Донецк ул. Пролетарская, 21 e-mail: Shcool139@mail.ru

Разработки уроков

  Розробка уроку
з української мови

2 клас
Підготувала Середенко Яна Валеріївна
 

  Тема. Шарль Перро «Червона шапочка»

 Мета: познайомити учнів зі змістом казки, сформувати уміння виразно читати за особами, розвивати мовні навички, удосконалювати графічні уміння, виховувати  повагу  до людей похилого віку, підтримувати інтерес до української мови.

Обладнання : фоновий запис казки,  повний текст казки, лялька Червоної шапочки.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Організаційний момент

        Всі почули ми дзвінок.

        Він покликав на урок.

        Кожен з нас приготувався,

На перерві постарався.

Зараз сядуть лиш дівчата,

А за ними і хлоп’ята

ІІ. Актуалізація опорних знань.

1.Читання віршів

Це х чому завжди у Тані

Щічки свіжи та рум’яні ?

А тому що Таня наша

Їсть і борщ, і хліб , і кашу.

- Які частини тіла зустрічались у вірші?

Ой чук – чуки – на

Наша доня чепурна.

В неї на голівці

Жовті чорнобривці.

-  Які частини тіла зустрічались у вірші?

2.Відгадування загадок

Завжди в роті, а не проковтнеш. (Язик)

Живуть п’ять братів, один одного менший. (Пальці)

ІІІ. Перевірка домашнього завдання

1.     Читання тексту «Діти малюють Буратіно»

- Прочитати, як діти малюють Буратіно.(ланцюжком)

- Які частини тіла намалювали?

- У що він був одягнений?

2.Гра «Що це?»

Відгадування частин тіла .(Тулуб, шия, щічки, очі, вуха волосся)

ІV. Повідомлення теми уроку.

- До нас на урок прийшла дівчинка.

Бабуся цю  дівчинку дуже любила,

А мати до лісу її відпустила,

Щоб гарні, смачні пиріжки до обіду

Бабусі  онука принесла щомиті.

 - Що це за дівчинка? З якої вона казки?

- Хто написав цю казку?

V. Вивчення нового матеріалу.

1.Оголошення теми уроку.

Відкладіть усі ви справи,

Балачки, пусті забави.

Зручно сядьте ви,буд ласка,

Бо прийшла у гості казка.

- Звучить музика.

1.Учитель читає казку

2. Бесіда за змістом казки.

- Чому дівчинку звали Червоною Шапочкою?

- Куди пішла Червона Шапочка?

- Кого зустріла Червона Шапочка?

3. Читання казки по частинах дітьми

- Чим  закінчилась казка

- Який   можна придумати кінець?

Учитель читає кінцівку казки.

4 Фізкультхвилинка.

Руки –вгору, руки  - вниз

На сусіда подивись.

Руки – вгору, руки – в боки

І зроби чотири кроки.

5. Робота в зошитах.

- Закінчити  речення та записати в зошиті.

Дівчинка (Червона Шапочка) йшла  лісовою дорогою.

Вовк розмовляв з Червоною Шапочкою.

Мати жила з маленькою донькою.

VІ. Систематизація знань.

1.     Робота з прислів’ям .

Шануй  батька й неньку, буде тобі крізь гладенько.

2.Читання діалогу Червоної  Шапочки та Вовка за ролями.

VІІ. Підсумок уроку.

1.     Бесіда з учнями.

-   Яку казку сьогодні читали?

- Про що запитувала Червона Шапочка Вовка, коли він лежав у  ліжку бабусі?

 - Хто визволив Червону Шапочку та її бабусю?

2. Оцінювання учнів.

VІІІ. Домашнє завдання.

Підготуватися до читання казки за особами.



 

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2017
    Конструктор сайтов - uCoz